CZY WRÓŻKI I WRÓŻBY
DECYDUJĄ O NASZYM ŻYCIU?

Nie, w żadnym wypadku. Nasze życie zależy od 3 aspektów: od nas, od innych ludzi oraz od Losu. Dopiero suma tych sił wpływa na życie.
Znasz siebie i swoje życie, ale nie wiesz wszystkiego. Przychodzisz do wróżki, żeby dowiedzieć się więcej. Wróżby z Tarota pozwalają poznać dwa pozostałe aspekty: zamiary Losu oraz zamiary innych ludzi. Kiedy odkryjesz dzięki kartom te dwie niewiadome, możesz pokierować swoim życiem pełniej, świadomie i najkorzystniej dla siebie.
Wróżby mówią: Los ci szykuje to lub tamto. Wróżba przypomina prognozę pogody: nadchodzą chmury, może padać. Co możesz zrobić, gdy zbliża się deszcz? Możesz wziąć parasol, lub nie wychodzić z domu, możesz przełożyć spacer z ukochanym po parku, na spotkanie w kinie. Będzie padało? Wystawię kwiaty na ogród. A jeśli nie chcę, żeby padało? Siłą woli i umysłu możesz sprawić, by chmury poszły bokiem, tak robią zaklinacze deszczu, którzy żyją do dziś, np. na Ukrainie. Jak widzisz wiele możesz zrobić gdy wiesz, co się zbliża. Możesz również nie zrobić nic, ale przynajmniej nadchodzące zdarzenia cię nie zaskoczą.
Wróżby pozwalają również zajrzeć w duszę, serce i umysł innych ludzi, tych o których pytasz. Nie rozumiesz, czemu nie układa ci się z kimś związek lub współpraca? Wróżby Tarota ukażą uczucia, intencje, zamiary i oczekiwania innych. Mogą zdradzić również ich tajemnice, a to pomoże tobie zrozumieć przyczyny ich postępowania. Co ci to da? Kiedy już wiesz, wtedy możesz podjąć nowe decyzje: jak zmienić postępowanie, czy jaką wybrać taktykę, by rozegrać sprawy najkorzystniej dla siebie. Tarot i jego wróżby pozwolą również zrobić symulację przyszłych zdarzeń, w zależności od wybranej taktyki postępowania. To jakby stanąć na rozdrożu, skąd prowadzi kilka dróg. Którą drogą pójść, mój przyjacielu Tarocie? Tarot odpowie: jeżeli skręcisz w lewo, czeka cię to i to, jeśli prosto - tu możesz spotkać coś innego, droga w prawo, może trudniejsza, ale tam możesz znaleźć skarb...

A więc te 3 aspekty, my, Los oraz inni - kształtują nasze życie. Jeżeli je wszystkie znasz - wówczas ty bierzesz wszystko w swoje ręce. A przynajmniej możesz to zrobić, jeśli chcesz. Wróżby ukazują nasz Los po to, żebyśmy mogli go zmienić, jeśli nam się nie podoba, a gdy szykuje nam coś miłego -żebyśmy tego nie przegapili.
Pamiętaj: Los sam nie decyduje o naszym życiu. Ani inni. Wróżka, wróżby, Tarot, Los czy inni - NIE DECYDUJĄ w całości o twoim życiu. Dopiero suma tej wiedzy i to, co z nią zrobisz - nadaje Twojemu życiu kształt i określony sens.

Wróć na stronę

wróżka, wróżki, magia, wróżby, kursy
magia, wróżby numerologia, tarot, I-cing Wróżka Agafia, kontakt na seans
wróżka główna strona
wrozka, wróżka, wróżby, seanse wróżb, tarot
tarot, horoskop, kursy, wróżby, wróżki
wróżka, wróżki, magowie, magia, tarotTarot,wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, numerologia, runy, i-ching,wahadełko, ezoteryka, wróżka, parapsychologia,tarot, wróżki, horoskopy,magia, czary,sny, przepowiednie, horoskop, astrologia, zaklęcia, tarot, porady,parapsychologia, magia, czary, sennik, medytacje, afirmacje, kabała, wróżka, jasnowidz, tarot, magia,wróżki

Wróżka Agafia

Nazywam się Agata Bleja

Wróżka Agafia

Wróżę, doradzam, uczę tarota, piszę. Wróżę od bardzo dawna, ale traktowałam to jako zabawę. Aż pewnego dnia, niemal 20 lat temu, przeżyłam coś dziwnego. Znalazłam się przez przypadek na kursach Silvy i w czasie ćwiczeń telepatycznego odczytywania myśli okazało się, że przechwyciłam obrazy, które powstały w głowie innego człowieka. Dla mnie, racjonalistki, był to szok. Nie wierzyłam, pomyślałam: przypadek. Powtórzyłam to ćwiczenie kilka razy, z innymi ludźmi i... to już nie mógł być przypadek. "Coś" w tym było, ale co? Zaczęłam się temu przyglądać, zgłębiać, otoczyłam się książkami ezoterycznymi, ćwiczyłam, medytowałam. Myślami buszowałam po własnym mózgu, żeby dociec, gdzie i jak "To" powstaje. Powoli odkrywałam inny świat i inne wymiary. Od tej chwili zaczęłam traktować poważnie cały świat, kryjący się poza trójwymiarowym czubkiem góry lodowej, nazywanym świadomością. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jaką drogą doszłam do tarota i jak tarot uratował mi życie, zajrzyj tutaj.

WRÓŻKA

Czy wróżka wie wszystko? Czy może podjąć decyzję za ciebie?Zobacz więcej.

CZY WRÓŻKI I WRÓŻBY DECYDUJĄ O ŻYCIU?

Nie, w żadnym wypadku. Nasze życie zależy od
3 aspektów: od nas, od innych ludzi oraz od Losu. Dopiero suma tych sił robi swoje..Zobacz więcej.

LOS I PRZEZNACZENIE

Jaka jest różnica między nimi?Zobacz więcej

WRÓŻKA - JAK ODRÓŻNIĆ DOBRĄ OD ZŁEJ?


Jeżeli wróżka zaczyna cię straszyć - wstań, wyjdź i nie płać. Jest ona podwójnie zła: zła jako wróżka i zły z niej człowiek. Zobacz więcej

Tarot,wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, numerologia, runy, i-ching,wahadełko, ezoteryka, wróżka, parapsychologia,tarot, wróżki, horoskopy,magia, czary,sny, przepowiednie, horoskop, astrologia, zaklęcia, tarot, porady,parapsychologia, magia, czary, sennik, medytacje, afirmacje, kabała, wróżka, jasnowidz, tarot, magia,wróżki

Naucz się sam tarota, samouczek, karty, układy

horoskop z tarota wróżki Agafii czyli mój
                       na Luty

wejdź na stronę wróżki Agafii