PRZEPOWIEDNIE, CZAS I PRZYSZŁOŚĆ
Jak daleko w przyszłość sięgają przepowiednie Tarota? Czy Tarot potrafi odpowiadać na pytania: "kiedy"?
Tarot nie rozumie pojęcia czasu, podobnie jak inne narzędzia wróżbiarskie. Czas stworzył człowiek. W Uniwersum nie ma czasu, tu wszystko istnieje jednocześnie: i to, co było, co jest i to co będzie. Oczywiście dla nas pytanie "kiedy"? jest bardzo ważne, bo żyjemy teraz i tu, w tym małym punkciku rozległego Uniwersum i wcale nas nie obchodzi, że każda chwila naszego życia będzie się powielała w nieskończoność, przez wszelkie wymiary Wszechświata. Tu i teraz mamy problem z człowiekiem, który nas zdradza, z nieuczciwym wspólnikiem czy z brakiem miłości. Tu i teraz chcemy wiedzieć, kiedy zły Los się obróci na drugi, lepszy bok. Więc pytamy Tarota, kiedy coś się stanie, a on odpowiada. Czy mówi prawdę? Czasem tak, czasem nie. Tarot udziela czasem błędnych czy niejasnych odpowiedzi: najczęściej właśnie wtedy, gdy pytamy go o czas: kiedy to będzie? Kiedy?
Kiedy Tarot widzi przyszłość, a kiedy nie? Tym razem jest to pytanie do wróżki. Wróżka powie wam jedno: TAROT WIDZI PRZYSZŁOŚĆ, JEŻELI ONA SIĘ JUŻ ZACZĘŁA.
A cóż to znaczy? Suche ziarno fasoli nie ma jeszcze przyszłości. Na pytanie takiej fasolki o jej przyszłość Tarot odpowie: nie wiem, nie znam jej. Jeżeli fasolka poleży chwilę w wodzie i w jej wnętrzu kiełek już się obudzi do życia, to choć na oko nie widać żadnych zmian, jej przyszłość już się zaczęła. Tarot powie: wyrośniesz na piękną, wijącą się w górę roślinę, będziesz miała dużo dzieci-strąków. Taką samą przyszłość można zobaczyć w Kirljanowskiej fotografii aury napęczniałej fasolki: na zdjęciu będzie aura całej rośliny.
Ale Tarot mówiąc fasolce o jej przyszłości ukazuje jedynie Los, jaki się do niej zbliża. Może się on nie spełnić, bo po drodze fasolka wyląduje na talerzu w zieci-strąków. Taką samą przyszłość można zobaczyć w Kirljanowskiej fotografii aury napęczniałej fasolki: na zdjęciu będzie aura całej rośliny.
Ale Tarot mówiąc fasolce o jej przyszłości ukazuje jedynie Los, jaki się do niej zbliża. Może się on nie spełnić, bo po drodze fasolka wyląduje na talerzu w sosie bretońskim, a jeśli wyrośnie to i tak jej koleje mogą zależeć od wiatru, deszczu, szkodników itd.
Fasolka nie może wpłynąć na swój Los, człowiek może.Z praktyki wynika, że Tarot dobrze widzi zbliżające się zdarzenia do pół roku w przód, czasem do roku.

Wróć do strony

wróżka, wróżki, magia, wróżby, kursy
magia, wróżby numerologia, tarot, I-cing Wróżka Agafia, kontakt na seans
wróżka główna strona
wrozka, wróżka, wróżby, seanse wróżb, tarot
tarot, horoskop, kursy, wróżby, wróżki
wróżka, wróżki, magowie, magia, tarotTarot,wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, numerologia, runy, i-ching,wahadełko, ezoteryka, wróżka, parapsychologia,tarot, wróżki, horoskopy,magia, czary,sny, przepowiednie, horoskop, astrologia, zaklęcia, tarot, porady,parapsychologia, magia, czary, sennik, medytacje, afirmacje, kabała, wróżka, jasnowidz, tarot, magia,wróżki

Tarot, magiczne karty

Tarot,wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, numerologia, runy, i-ching,wahadełko, ezoteryka, wróżka, parapsychologia,tarot, wróżki, horoskopy,magia, czary,sny, przepowiednie, horoskop, astrologia, zaklęcia, tarot, porady,parapsychologia, magia, czary, sennik, medytacje, afirmacje, kabała, wróżka, jasnowidz, tarot, magia,wróżki,czarodziejka

TAROT: CZY NALEŻY SIĘ GO BAĆ?

Równie dobrze można zapytać: czy należy bać się noża? Nóż jest tylko narzędziem, sam ci krzywdy nie zrobi, ale musisz umieć się nim posługiwać.
Zobacz więcej.

PRZEPOWIEDNIE, CZAS I PRZYSZŁOŚĆ

Jak daleko w przyszłość sięgają przepowiednie Tarota? Czy Tarot potrafi odpowiadać na pytanie "kiedy"? Zobacz więcej.

TAROT - KARTY DO WRÓŻENIA

Talia składa się z 78 kart. Najsilniejsze są Duże Arkana, których jest 22. Zobacz więcej

TAROT - HISTORIA

Pochodzenie kart Tarota okrywa tajemnica. Oficjalne źródła mówią, że Tarot pojawił się w Europie w XIV wieku, ale nie do końca wiadomo, skąd przybył i najpierw był zwykłą talią kart do gry na pieniądze.Zobacz więcej

Naucz się sam tarota, samouczek, karty, układy

horoskop z tarota wróżki Agafii czyli mój
                       na Luty

wejdź na stronę wróżki Agafii